Be2 opinie, logowanie, cennik

Be2 to portal randkowy prężnie snujący się w internecie jako serwis randkowy od 2004 roku. Istnieje wtedy powoli wpływający w Polsce portal randkowy. Znalazł się on na liście najlepszych portali randkowych. Firma prywatną unikatowość zawdzięcza przede wszystkim obecnemu, że w poznaniu od własnych portali za cel obiera wybranie kobiet tak, aby stworzyli były kontakt partnerski bądź przyjemny. Ogół to dzięki bazowaniu na szacowaniu kompatybilności osoby za pomocą analizy naukowej – model matematyczny wykorzystuje psychologiczne, antropologiczne jak i socjologiczne kryteria.

Plusy oraz braki Be2

Do atutów portalu chodzi jego wyjątkowość – w oddzieleniu od tamtych postaci portal randkowy Be2 za cel obiera wybranie kobiet tak, aby wykonali związek partnerski bądź miły co przyczynia, że portal można wyrazić jak katolicki portal randkowy dobry z Religią co zamierza właściwe zadanie dla pań uważających.

Portal no nie zmniejsza się wyłącznie do ról myślących. Istnieje on skierowany do dowolnego, kto wolał odkryć naszą nową połowę. Istnieje szansa randkowania i nieprzyjmowania się w mieszkały układ z kobietami spośród nowego miasta, świata i nawet kontynentu.

Portal Be2 jest wspaniałe lekarstwo dla singli, którzy nie raczą się angażować w regularny kontakt tylko nie chcą więcej zupełnie czynić z działania prywatnego. Potrafią oni godzić się na niezobowiązujące randki w bogatych miastach, mogą o istnieć np. wizyty w Krakowie, jakże urokliwym i przytulnym Polskim mieście. Serwis randkowy Be2 można oczywiście zdefiniować jako najpiękniejszy portal randkowy dla singli.

be2 rejestracja

Portal jest przekazany dla kobiet w dowolnym wieku z 18 roku rośnięcia wzwyż. Codziennie przybywa tu jakiś dwadzieścia tysięcy innych użytkowników co wyróżnia, iż wszystek odnajdzie właściwą dla siebie twarz do negocjacji, bycia czasu, randkowania czy wykonania stałego związku.

Plusem stanowi jeszcze prostota i prywatność – to nabywcy portalu decydują jak a komu pragną ujawnić własne dane osobowe.

Minusem jest wówczas, iż na portalu nie umieją się zarejestrować osoby przebywające w Luksemburgu. W innych końcach nie wyglądowi to dylematu.

Portal randkowy Be2: wersja darmowa vs premium

Portal randkowy Be2 wersja darmowa vs premiumUtworzenie konta a wtedy logowanie do Be2 istnieje niesamowicie intuicyjne. Wystarczy zaznaczyć, lub jesteśmy mężem lub kobietą, poszukujemy partnera lub znajome podać e-mail i wyrażenie. E-mail nie jest prezentowany osobom trzecim. Użytkownik podaje e-mail jedynie w planie rejestracji po czym otrzymuje droga mailową kod który serwuje do logowania. E-mail służy portalowi Be2 jedynie do kontaktu z kontrahentem.

Wersja darmowa obejmuje darmową rejestrację a więcej test psychologiczny. Po uzupełnieniu tegoż testu użytkownik otrzymuje wynik – którą tworzy świadomość. Do samej osobowości algorytm matematyczny dobiera inną pasującą osobowość. Następnie obie strony są powiadamiane o sobie (otrzymują skrócony opis danego klienta). Dopiero w chwili akceptacji zarówno samotnej jak natomiast następnej części użytkownicy mogą do siebie zapisać i podjąć korespondencję.

Wersja premium Be2 stanowi jednocześnie gwarancję stosunku z co najmniej dziewięcioma dopasowanymi na treści algorytmu osobom. Dzieje się tak rzadko po wygaśnięciu konta. Gdy okazało się, że na pora panowania konta Premium nabywca nie nawiąże stosunku z minimum 10-cioma osobami to stanie przedłużenie dostępu do sezonu, aż owe kontakty zostaną zawarte. Użytkownik wersji Premium zawiera i okazja podglądu, które roli odwiedziły jego kształt. Opłata za wykonywanie konta Premium została zwrócona w przepisie serwisu.

Koszt konta Premium to jakiś 150 złotych za 3 miesiące użytkowania.

Bez sensu na obecne, jakie konto wybierzemy (darmowe czy Premium) nadzieje na odnalezienie lubych zwiększy uzupełnienie profilu- dodanie zdjęcia, określenie swoich słabości, zainteresowań.

Be2 – rezygnacja – jak usunąć konto?

W jakiejkolwiek sekund użytkownik portalu Be2 może zdjąć nasze konto. Wypowiedzenie uczestnictwa w portalu Wypowiedzi na temat portalurandkowym następuje poprzez kliknięcie łącza „dezaktywuj profil” w menu „postawienia” na stronie serwisu randkowego be2.

Jeszcze to konto jest usunięte automatycznie przez portal Be2 jeśli odbiorca nie logował się na bliski wygląd w czasie minionych sześciu miesięcy. Istnieje obecne dodawane chęcią stałego uaktualniania bazy kontrahentów oraz chowania kont osób które nie są już zajęte pobieraniem z pomocy Be2.

Bezpieczeństwo portalu Be2

Kładzie się przede wszelkim o mało filarów :

Monitorowanie – była opieka treści pojawiających się na portalu przez serwis klienta be2 w jakim są zatrudnione kobiety z aż 6-ciu kontynentów. Serwis służy pomocą przeważnie w losach doświadczenia nieprzyjemności ze okolice nowego klienta.

Dane osobiste – ukrywamy adresy e-mailowe i telefony użytkowników. To odbiorca że postanowić o udostępnieniu tychże danych nowym użytkownikom.

Niespodzianki w wyglądu – serwisanci portalu sprawdzają treści, które użytkownik chce udostępnić na prywatnym koncie aby zminimalizować do niczego treści obraźliwe, wulgarne czy niestosowne do regulaminu. Zakazana jest praca pornografii.

Zabezpieczenie w tłumaczeniu płatności – w charakteru uiszczenia płatności użytkownik otrzymuje z SSL (Security Socket Layer) które wraz z szyfrowanymi formularzami zapewniają, że informacje stosowane podczas wykonywania płatności nie dostaną się w dłonie osób trzecich

Zaufany serwis – serwis nie zakłada fałszywych profili. Nie współpracuje z zagranicznymi firmami w końca zwiększenia dawki informacji eksportowanych do użytkownika.

Opinie użytkowników

Be2 tak samotne jak Singless50 jest mnóstwo pochlebnych opinii. Stanowią one najefektywniejszym potwierdzeniem a równocześnie gwarancją skuteczności portalu be2.

be2 opinie

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *