najlepsze portale randkowe

Najlepsze portale randkowe Ranking 2023

Samotne noce mogą być przytłaczające i obniżać samopoczucie. Brak seksu u obu płci może powodować wiele chorób i nieprzyjemnych dolegliwości. Oprócz konsekwencji fizycznych, które niesie ze sobą brak współżycia, zarówno kobiety, jak i mężczyźni zauważą również pogorszenie się swojego stanu psychicznego. Przygotowaliśmy listę, która przedstawia najlepsze portale randkowe na rynku, dzięki którym możemy poznać drugą połówkę.

Najlepsze portale randkowe

Erodate

Zarejestruj się za darmo do największego i najpopularniejszego portalu randkowego w Polsce. Przeglądaj profile setek tysięcy kobiet i umawiaj się bez limitu.

Zarejestruj się

9.7 / 10

flirtr logo

Flirt

Idealny, darmowy portal randkowy dla osób szukających spotkań bez zobowiązań. Portal randkowy Flirt posiada największy odsetek kobiet umawiających się na spotkanie bez zobowiązań.

Zarejestruj się

9.4 / 10

idates logo

iDates

Najlepszy i darmowy portal randkowy, jeśli chcesz poznać kobietę do stałego związku i nie szukasz jednorazowych przygód.

Zarejestruj się

9.1 / 10

pieprzyc logo

Pieprzyć

Darmowy portal randkowy, który służy do umawiania się na seks randki, bez zobowiązań i całkowicie za darmo.

Zarejestruj się

8.6 / 10

be naughty logo

Be-Naughty

Portal, na którym znajdziesz kobietę do stałego związku jak i jednorazowej przygody. Bardzo zróżnicowani użytkownicy - znajdziesz dla siebie idealną osobę.

Zarejestruj się

8.3 / 10

Długotrwała abstynencja seksualna prowadzi chociażby do obniżenia nastroju, rozdrażnienia i zwiększenia irytacji. Dbanie o swoje życie seksualne i regularne stosunku zmniejszają prawdopodobieństwo zachorowania na depresję. Seks jest wysiłkiem fizycznym, podczas którego uwalniane są min. endorfiny, dlatego ludzie regularnie uprawiający seks są szczęśliwsi i mniej zestresowani. 

Jak widać skutków braku seksu jest naprawdę wiele. Na szczęście współcześnie ludzie są o wiele bardziej świadomi i posiadają tę wiedzę, dzięki czemu są w stanie zapobiegać nieprzyjemnym dolegliwościom, poprzez zadbanie o swoją kondycję seksualną. 

Wiele osób seks kojarzy głównie jako element poważnego związku. Oczywiście jest on jedną ze składowych, ponieważ związek bez współżycia również nie funkcjonuje zbyt poprawnie i trudno być zadowolony z relacji z partnerem, w której brakuje cielesnej bliskości. Jednak nie jest zarezerwowany jedynie dla poważnych, zdefiniowanych relacji.

Seks nie jest żadną nowością, choć przez długi czas uważany był za temat tabu. Współcześnie coraz głośniej się o nim mówi. Aktualnie nie rozmawia się o współżyciu jedynie z punktu widzenia i potrzeb mężczyzn, ale ludzie są coraz bardziej świadomi również potrzeb i pragnień kobiet. Obie płci tak samo potrzebują możliwości zrealizowania swoich potrzeb seksualnych.

Dbanie o swoje życie seksualne w przypadku, gdy jesteśmy w stałym związku nie jest mocno problematyczne. Większym problemem jest utrzymanie kondycji seksualnej w roli singla. Kluby, bary i imprezy to najczęściej wybierane miejsca w celu poznania kogoś zainteresowanego jednonocną przygodą.

Nie są to jednak najbezpieczniejsze miejsca i nie dają gwarancji, że znajdziemy tam kogoś nie tylko zainteresowanego propozycją, ale również pasującego do naszych preferencji seksualnych i wizualnych. Nieśmiałe osoby również mogą nie czuć się na tyle pewnie, aby szukać partnerów w takich miejscach. 

Rozwiązaniem problemu są najlepsze portale randkowe. To bezpieczna przestrzeń dla singli, par, osób w poligamicznych związkach i wszystkich innych, którzy szukają niezobowiązującego seksu. Założenie tego typu portali od pierwszych chwil rejestracji jest jasne – osoby, które zakładają tam konto, zainteresowane są tematem seksu. 

Nie musi się to wiązać od razu ze spotkaniem na żywo. Niektórym użytkownikom wystarczą pikantne zdjęcia, rozmowy na czacie lub wideo spotkania. Jaki jest dobry portal randkowy, który zapewni dyskrecję i przyczyni się do znalezienia idealnej partnerki do niezobowiązującego seksu?

1. Erodate

Erodate.pl to najlepszy portal randkowy stawiający głównie na niezobowiązujące relacje. Użytkownicy, którzy się na nim zarejestrowali raczej nie szukają stałych związków i poważnych relacji. Z definicji jest on przeznaczony dla osób szukających niezobowiązującego seksu, choć to, w jaki sposób rozwinie się relacja zależy już jedynie od samych zainteresowanych. 

Najlepsze portale randkowe zapewniają użytkownikom anonimowość. Tak jest również w przypadku Erodate.pl osoby rejestrujące nie muszą się niczego obawiać. Oprócz tego rejestracja jest całkowicie darmowa, a już po jej przejściu można przeglądać zdjęcia i profile innych użytkowników. 

Portal kierowany jest do osób ambitnych, odnoszących sukcesy i wymagających. Jego użytkownikami powinny być osoby, które dobrze radzą w życiu codziennym i wiedzą, jakie mają oczekiwania seksualne wobec potencjalnych partnerów. 

Rejestrując konto na portalu mamy możliwość umieszczenia informacji dotyczących tego, jaki rodzaj relacji nas interesuje i jakie mamy preferencje seksualne. Pomaga to dopasować odpowiednich potencjalnych partnerów i „odsiać” tych, którzy nie spełniają tych wymagań lub poszukują czegoś innego.

Użytkownicy nie są wyświetlani i dopasowywani do siebie losowo. Większość portali używa algorytmów, które dopasowują do siebie osoby pod kątem preferencji seksualnych i innych wytycznych. Portal sam robi selekcję i pokazuje Ci najlepiej dobranych dla Ciebie użytkowników. 

2. iDates

iDates jest portalem randkowym przeznaczonym dla singli. Zakładając konto można udostępnić swoją lokalizację, która znacznie zawęża zakres szukania. To rozwiązanie zapewnia pewien rodzaj selekcji. Dzięki temu możesz wyszukiwać partnera lub partnerkę z okolicy i szybciej zaplanować spotkanie.

iDates jest skierowany jest dla wszystkich pełnoletnich singli, niezależnie od płci i orientacji. W przeciwieństwie do poprzedniego portalu, ten przeznaczony jest dla osób szukających drugiej połówki i zainteresowanych poważniejszą relacją.

Rejestracja przebiega bardzo szybko i jest intuicyjna. Nie powinna stanowić dla nikogo problemu. Samo założenie konta jest zupełnie darmowe, jednak większość interesujących i przydatnych funkcji wymaga od użytkownika wykupienia monet iDates. 

To one umożliwiają aktywne randkowanie i uczestniczenie w rozmowach z resztą społeczności idates. Nim zdecydujesz się na zakup monet i wysłanie wiadomości to któregoś z użytkowników możesz bezpłatnie przeglądać profile.

Większość użytkowników iDates deklaruje, że zakłada konto po to, by znaleźć odpowiednią osobę do wejścia w związek. Według danych udostępnionych przez portal jest aż 68 tys. użytkowników. W związku z tym, szanse na znalezienie drugiej połówki są całkiem spore.  

Aktualnie na portalu zarejestrowana jest podobna liczba kobiet i mężczyzn. Nie ma wyraźnej przewagi jednej z płci, dlatego każdy nowy zarejestrowany użytkownik ma szansę znaleźć odpowiedniego partnera. ,

3. Be2

Be2 to najlepszy portal randkowy skierowany do osób, którym zależy na zawarciu poważnych relacji. Użytkownicy rejestrując tam swoje konto deklarują, że zależy im na znalezieniu partnera do stałego związku. Firma działa już 2004 roku i przez ten czas algorytm połączył naprawdę wiele osób w pary.

Na stronie portalu można przeczytać, że nie jest skierowany do osób szukających przygodnego seksu lub krótkich, nietrwałych relacji. Jeśli ktoś poszukuje jedynie zabawy i nie chce się angażować to prawdopodobnie nie znajdzie na tym portalu tego czego szuka.

Algorytm dobierający ludzi w pary bazuje na modelu analizy naukowej. Do jego powstania wykorzystane zostały informacje z dziedziny psychologii, antropologii i socjologii. Na podstawie danych udostępnionych przez użytkownika i tych informacji algorytm sprawdza kompatybilność osób korzystających z serwisu i jeśli wynik jest zadowalający to dobiera je w parę. 

Portal randkowy oferuje oczywiście pełną dyskrecję, a użytkownik może z niego zrezygnować w każdym momencie. Rejestracja jest zupełnie darmowa, użytkownik może stworzyć swoje konto i przekonać się, jak działa portal randkowy. Jeśli będzie zainteresowany korzystaniem z pełni możliwości, które Be2 umożliwia to może wykupić konto premium.

Portal randkowy udostępnia również aplikację na telefon, dzięki czemu można korzystać z niego w każdym miejscu i o każdej porze.

Czy na portalu randkowym można znaleźć miłość? 

Ludzie zakładają konta na portalach randkowych z wielu powodów. Niektórzy, zgodnie z założeniami, szukają drugiej połówki. Natomiast inny mogą rejestrować konto ze względu na ciekawość, poszukiwania przygodnych znajomości lub traktować portal randkowy jako narzędzie do walki z nieśmiałością.

Jednak, gdy rozejrzymy się nawet po własnym gronie znajomych, zazwyczaj choć jedna osoba była lub wciąż jest w związku, który narodził się ze spotkania na jednym z portali randkowych.

Współcześnie nikogo już nie dziwią związki zawierane przez Internet. Mając dostęp do sieci mamy możliwość poznania o wiele większej grupy ludzi i szerszy zakres wyboru partnera. 

W jaki sposób zarejestrować się na portalu randkowym?

Najlepsze portale randkowe bazują na podobnych informacjach udostępnianych przez użytkowników. Nie wymagają szczegółowych danych dotyczących stanu konta, zameldowania, miejsca pracy ani rodziny. Użytkownik zazwyczaj tworząc profil musi wybrać chociaż jedno swoje zdjęcie i uzupełnić opis.

Te informacje są niezbędne, aby inni użytkownicy portalu choć powierzchownie mogli ocenić szansę na dopasowanie. Wygląd jest pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę poznając nową osobę, dlatego konieczność wstawienia swojego zdjęcia jest całkowicie zrozumiała. Opis pozwala przybliżyć swój charakter, oczekiwania i określić własne preferencje względem szukanej osoby.

Najpopularniejsze portale randkowe przeprowadzają nowych użytkowników krok po kroku po rejestracji i pomagają dopasować konto pod siebie. Zazwyczaj jest to banalnie prosta procedura, z którą nikt nie ma problemu. Jeśli jednak coś byłby niejasne to zawsze można skontaktować się poprzez czat lub mailowo z pracownikiem, który rozjaśni wątpliwości danej kwestii.

Wybierając dobry portal randkowy warto zwrócić uwagę na wszystkie możliwości, które oferuje, również te w wersji premium. Często są to dodatkowe funkcje, które pozwolą na lepsze dopasowania i zawarcia znajomości. Kwoty są różne i warto rozważyć przez jaki czas zamierzasz korzystać z portalu randkowego. Wykupiony abonament na dany okres można oczywiście przedłużyć. 

Czym kierować się tworząc konto na portalu randkowym?

Konto, które stworzyć na portalu randkowym będzie twoją wizytówką. Pierwszą rzeczą, którą zobaczą inni użytkownicy i to na jego podstawie zdecydują, czy chcą nawiązać z tobą bliższy kontakt. Dlatego nie twórz go byle jak, byleby było. Poświęć na to chwilę i zastanów się, co chcesz innym o sobie powiedzieć.

Pierwszym elementem tworzenia konta na portalu randkowym jest zazwyczaj wybór zdjęcia. Pierwsze zdjęcie powinno zawierać dobrze widoczną twarz. Zazwyczaj użytkownicy decydują z kim chcą nawiązać kontakt właśnie na podstawie zdjęcia. Nie warto posiłkować się nieprawdziwymi lub starymi zdjęciami, ponieważ prawda od razu wyjdzie na jaw, gdy spotkacie się na żywo lub zdecydujecie na video czat.

Jeśli możesz wybrać więcej niż jedno zdjęcie, to na kolejnym zadbaj, aby równie dobrze widoczna była sylwetka. Inne zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać ciebie podczas wykonywania swojego hobby lub spędzania czasu w sposób, który lubisz.

Innym powtarzającym się elementem na większości portali randkowych jest miejsce na opis. Opis jest wszystkim, co chciałbyś o sobie powiedzieć na samym początku. Może być długi i dotyczyć tego jaki jesteś, czego szukasz i co możesz zaoferować, jak i zwięzły i krótki. Wybór opisu zależy od ciebie i od tego, ile chcesz zdradzić o sobie innym użytkownikom.

Zdjęcie i opis to dwa główne elementy tworzenia profilu na portalu randkowym. Warto się do nich przyłożyć i poświęcić chwilę uwagi. Jeśli po jakimś czasie zauważysz, że jesteś dopasowany do małej liczby użytkowników i chciałbyś to zmienić to przeanalizuj jeszcze raz dane, które udostępniasz na koncie. Może pomoże zmiana opisu na dłuższy lub wybór korzystniejszego zdjęcia. 

O czym należy pamiętać umawiając się na niezobowiązujący seks? 

Niezobowiązujący seks może być spontaniczny i często tak jest, jednak warto pamiętać o kilku ważnych zasadach, aby był dobrą zabawą. Przede wszystkim zawieranie znajomości na jedną noc wiąże się z ryzykiem i nie zawsze jest bezpieczne. Miejsca, w których poznajemy osoby chętne na niezobowiązujący seks również są istotne.

Najlepszy portal randkowy do zawierania tego typu znajomości do zdecydowanie Erodate. Zapewnia on anonimowość i umożliwia lepsze poznanie osoby, z którą planujesz się spotkać niż np. klub. Przed spotkaniem możecie jasno ustalić czego oczekujecie i jakie są wasze preferencje.

Kolejną istotną kwestią jest odpowiednie zabezpieczenie się. Nieodpowiedni środek antykoncepcyjny wiąże się nie tylko z niechcianą ciążą, ale również z możliwością złapania niechcianej choroby przenoszonej drogą płciową. Korzystając regularnie ze spotkań jednonocnych warto (nawet pomimo zabezpieczenia) badać się co jakiś czas.

Najlepsze portale randkowe z pewnością ułatwią znalezienie idealnej partnerki lub partnera.  Nim jednak rozpoczniesz poszukiwania warto zastanowić się, jakiego typu relacja Cię interesuje i czego oczekujesz od poszukiwanej osoby. Nie warto tracić czasu na wszystkie najpopularniejsze portale randkowe, ponieważ są one skierowane do różnych osób.

Jeśli zależy Ci na przygodnym seksie to z pewnością najlepszy portal randkowy dla ciebie to Erodate. Natomiast jeśli zależy Ci na nawiązaniu poważniejszej relacji i możliwości stworzenia związku to warto rozważyć konta na Be2 i iDates. To jest najlepszy wybór dla osób poszukujących stałych partnerów.

Współcześnie wiele osób korzysta z portali randkowych. Znacznie ułatwiają znalezienie osoby pasującej do danych preferencji wizualnych i oszczędzają czas, który normalnie zostałby stracony podczas podrywania w barach, klubach i każdym innym miejscu. 

Portale randkowe to doskonała opcja dla osób zabieganych, jak i nieśmiałych. Rozmowy na czatach mogą stanowić świetną rozgrzewkę przed rozmowami na żywo i pomóc otworzyć się nieco na płeć przeciwną. 

Oczywiście portale randkowe mają też swoje wady. Pozbawione są romantyzmu, który towarzyszy np. wpadnięciu na siebie w parku lub nagłego zauroczenia w tramwaju. Jednak filmowe sytuacje w prawdziwym życiu nie zdarzają się tak często i jeśli ktoś jest zmotywowany, aby przeżyć romantyczny początek znajomości to może czekać naprawdę długo i mimo to się rozczarować.

7/10 - (3 głosów)