portal do umawiania się na seks

Portal do umawiania się na seks. Jaki portal jest najlepszy?

Nie każdy szuka długich, poważnych relacji. Możesz nie czuć się gotowy, nie mieć czasu lub zwyczajnie nie być fanem angażowania się. Współcześnie ludzie żyją szybciej i intensywniej. Jest większe przyzwolenie społeczne na różne zachowania, a seks nie stanowi już tematy tabu.

Angażowanie się w relacje tylko po to, aby zaspokoić fizyczne potrzeby z pewnością nie jest dobrym rozwiązaniem dla nikogo. Na szczęście są inne możliwości, które nie wymagają kłamania ani zatajania swoich intencji. W momencie, gdy dopada Cię samotność wystarczy wyszukać strony, które umożliwiają umawianie się na seks i skorzystać z tego co oferuje Internet. 

Najlepsze portale randkowe

Erodate

Zarejestruj się za darmo do największego i najpopularniejszego portalu randkowego w Polsce. Przeglądaj profile setek tysięcy kobiet i umawiaj się bez limitu.

Zarejestruj się

9.7 / 10

flirtr logo

Flirt

Idealny, darmowy portal randkowy dla osób szukających spotkań bez zobowiązań. Portal randkowy Flirt posiada największy odsetek kobiet umawiających się na spotkanie bez zobowiązań.

Zarejestruj się

9.4 / 10

idates logo

iDates

Najlepszy i darmowy portal randkowy, jeśli chcesz poznać kobietę do stałego związku i nie szukasz jednorazowych przygód.

Zarejestruj się

9.1 / 10

pieprzyc logo

Pieprzyć

Darmowy portal randkowy, który służy do umawiania się na seks randki, bez zobowiązań i całkowicie za darmo.

Zarejestruj się

8.6 / 10

be naughty logo

Be-Naughty

Portal, na którym znajdziesz kobietę do stałego związku jak i jednorazowej przygody. Bardzo zróżnicowani użytkownicy - znajdziesz dla siebie idealną osobę.

Zarejestruj się

8.3 / 10

Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich singli. Portal do umawiania się na seks to bezpieczna przestrzeń dla obu stron. Wasze intencje są jasne i nikt nie powinien czuć się oszukany ani zawstydzony. Teraz rodzi się tylko jedno pytanie: jaki portal jest najlepszy? 

Erodate – dlaczego warto założyć tam konto? 

Erodate to portal do umawiania się na seks, z którego mogą korzystać zarówno single, jak i pary. Rejestracja jest w pełni darmowa, dlatego warto założyć konto i wypróbować, nawet jeśli nie czujesz się w pełni przekonany. W każdej chwili możesz usunąć konto i zrezygnować z korzystania z tego portalu. Nie jesteś zobowiązany do opłacania żadnego abonamentu ani wykupywania żadnych punktów, jak czasem zdarza się na innych tego typu portalach. 

Dla osób, które będą pragnęły poznać więcej opcji, niż przeglądanie zdjęć użytkowników jest przeznaczona możliwość wykupienia konta VIP. Dzięki niej możesz wysyłać wiadomości, przeglądać kto wyświetlił twój profil, a także udostępniać ogłoszenia dotyczące np. zaproszeń na imprezę. 

Według danych udostępnionych na portalu Erodate, gromadzi on aż 1,6 mln użytkowników. Tak duża społeczność nie tylko świadczy o jakości portalu, ale również umożliwia znalezienie osoby, która doskonale wpasuje się w twój gust i preferencje seksualne.  

Portal do umawiania się na seks zapewnia pełną dyskrecję. Jest to doskonałe miejsce dla osób, które cenią sobie prywatność, ale jednocześnie chcą znaleźć kogoś z kim mogą zrealizować swoje fantazje lub w przyjemniejszy sposób spędzić noc, niż spędziliby samotnie. 

Tak jak już zostało wspomniane, z Erodate korzystać mogą również pary. Je śli do związku wkrada się rutyna lub para ma ochotę urozmaicić swoje życie seksualne to bez problemu znajdzie inne pary, lub singli chętnych na trójkąt. Jest to o wiele łatwiejsza i mniej stresująca opcja niż zawieranie takich znajomości na żywo w klubach lub barach. 

Korzystanie z portalu do umawiania się na seks jest również o wiele bezpieczniejszą opcją niż szukanie chętnych singli w barach i klubach. Zawierane tam znajomości nie muszą przenosić się do prawdziwego życia, a jedynie opierać na wymianie pikantnych wiadomości i zdjęć. Jeśli nie czujesz się przekonany lub wystarczająco bezpiecznie to możesz pozostawić znajomość jedynie w świecie cyfrowym. 

Co odróżnia Erodate od innych portali randkowych?

Erodate to przede wszystkim portal, który nie wywiera nacisku na zawarcie poważnych i długotrwałych relacji, a wręcz przeciwnie. Powstał po to, aby umożliwić użytkownikom zawieranie relacji bez zobowiązań. Założeniem portalu jest łączenie ludzi, którzy szukają tego samego, w tym przypadku zazwyczaj jest to niezobowiązujący stosunek.

Prawdopodobnie umawianie się na seks nigdy nie było tak proste i bezproblemowe. Już samo założenie profilu na tego typu portalu jest jasnym sygnałem, czego się oczekuje od przyszłej znajomości, dlatego nie trzeba stresować się pisząc pierwsze wiadomości do osób, które zwróciły twoją uwagę. 

Erodate to portal do umawiania się na seks, ale to w jaki sposób rozwinie się zawarta na nim znajomość jest kwestią indywidualną. Znaleźć miłość można wszędzie i choć strony do umawiania się a seks mogą nie sprzyjać romantyzmowi, to nie jest powiedziane, że nie spotka się ta idealnego przyszłego partnera. 

Portale randkowe oferują różne formy komunikacji. Erodate jednak wiele z nich wyprzedza i oferuje naprawdę szeroki wachlarz możliwości. Użytkownicy nie tylko komunikują się ze sobą za pomocą czatu, ale mogą również wysyłać pikantne zdjęcia i umawiać się na spotkania. Każda z for komunikacji nastawiona jest jasno na seks, dzięki czemu nikt nie popełni nietaktu wspominając o tym.

9.9/10 - (16 głosów)