seks na jedną noc

Seks na jedną noc

Seks jest naturalną potrzebą i nie musi iść w parze z poważną relacją. Nie musisz mieć ochoty wychodzić na randki, ani lepiej się poznawać, żeby mieć ochotę na seks na jedną noc. Jest to wciąż dla wielu osób kontrowersyjny i zawstydzający temat, choć wcale nie powinien taki być. 

Seks nie tylko jest świetną zabawą, ale doskonale wpływa na cały organizm. Angażuje do pracy wiele mięśni i poprawia samopoczucie. Współcześnie mamy o wiele więcej możliwości zawarcia znajomości bez zobowiązań, które rozpoczynają i kończą się jednej nocy. Czasem seks na jedna noc może przerodzić się w regularne spotkania oparte na popularnych zasadach friends with benefit. 

Najlepsze portale randkowe

Erodate

Zarejestruj się za darmo do największego i najpopularniejszego portalu randkowego w Polsce. Przeglądaj profile setek tysięcy kobiet i umawiaj się bez limitu.

Zarejestruj się

9.7 / 10

flirtr logo

Flirt

Idealny, darmowy portal randkowy dla osób szukających spotkań bez zobowiązań. Portal randkowy Flirt posiada największy odsetek kobiet umawiających się na spotkanie bez zobowiązań.

Zarejestruj się

9.4 / 10

idates logo

iDates

Najlepszy i darmowy portal randkowy, jeśli chcesz poznać kobietę do stałego związku i nie szukasz jednorazowych przygód.

Zarejestruj się

9.1 / 10

pieprzyc logo

Pieprzyć

Darmowy portal randkowy, który służy do umawiania się na seks randki, bez zobowiązań i całkowicie za darmo.

Zarejestruj się

8.6 / 10

be naughty logo

Be-Naughty

Portal, na którym znajdziesz kobietę do stałego związku jak i jednorazowej przygody. Bardzo zróżnicowani użytkownicy - znajdziesz dla siebie idealną osobę.

Zarejestruj się

8.3 / 10

Współcześni ludzie są o wiele bardziej wyluzowani i chętni na krótkie znajomości. Możliwe, że dzieje się tak przez brak czasu na poważniejsze relacje, łatwość w spotykaniu osób o podobnym podejściu i większą świadomość społeczeństwa. Ochota na seks na jedną noc dotyczy nie tylko mężczyzn, ale również i kobiet, które pierwszy raz w historii są tak otwarte i śmiałe w stąpaniu po to, czego pragną. 

Gdzie szukać chętnych osób? 

Chodząc po klubach i barach z pewnością można znaleźć chętną osobę na nocną przygodę. Jednak jest to żmudne i pracochłonne zajęcie, wymagające czasu i ochoty na wyjścia towarzyskie. Jeśli zależy Ci jedynie na jednonocnej przygodnie i nie masz ochoty inwestować czasu ani finansów (jednak w barze zazwyczaj wypada coś wypić) w poszukiwania to warto rozejrzeć się za inną opcją. 

Czy istnieje miejsce zrzeszające chętnych singli i singielki na seks na jedną noc? Oczywiście! Takim miejscem są konkretne portale randkowe. Ich przeznaczenie jest jasne, dzięki czemu unikniesz krępujących rozmów dotyczących tego, czy obojgu wam chodzi o to samo. Oprócz tego oferują pełną anonimowość i wygodę. 

Nie musisz wychodzić z domu ani stresować się poznawaniem atrakcyjnych osób na żywo. Rozmowy na (dla niektórych wciąż) nieco wstydliwe tematy są o wiele prostsze, jeśli dzieli was ekran. Już od początku nawiązania kontaktu możecie być wobec siebie bezpośredni i jasno ustalić czego oczekujecie od spotkania. 

To doskonała alternatywa dla osób zabieganych, pragnących odrobiny zabawy, ale nie angażujących się w związki. Również osoby nieśmiałe z pewnością docenią istnienie takich portali randkowych. Nawiązywanie relacji bez zobowiązań przy pomocy portali randkowych jest o wiele prostsze niż robienie tego face to face. 

Wasze spotkanie poprzedzone będzie zapewne rozmowami przez komunikator, dzięki czemu jasno możecie ustalić granice i podzielić się swoimi fantazjami. Znalezienie osoby o podobnych preferencjach nie powinno być trudne, ponieważ z niektórych portali korzysta aż 1,6 mln użytkowników! 

Seks na jedną noc – czy to sport dla każdego? 

Seks na jedną noc to zdecydowanie nie jest opcja dla każdego. Taka forma spędzania czasu z drugą osoba pozbawiona jest romantyzmu i całej otoczki zauroczenia, fajerwerków, kwiatów i randek. 

Jeśli umawiając się na seks na jedną noc masz nadzieje na znalezienie drugiej połówki i rozpoczęcie wspólnego życia, to nie ukrywaj swoich zamiarów na początku relacji, ponieważ nie tylko sam możesz się rozczarować, ale również postawić drugą osobę w niekomfortowej sytuacji. Z pewnością istnieją pary, które z niezobowiązującej relacji przeszły do w pełni angażującego związku. Jest to jednak raczej wyjątek, nie reguła.

Seks na jedną noc, z założenia dotyczy jedynie jednego spotkania. Oczywiście, jeśli oboje będziecie dobrze się razem bawić to nic nie stoi na przeszkodzie, aby to powtórzyć. Jednak nie zakładaj z góry romantycznych zamiarów drugiej osoby. W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest jasne wyrażenie swoich zamiarów i określenie sytuacji.

Nie każdy odnajdzie się w krótkich, niezobowiązujących relacjach. Wiele osób potrzebuje nawiązać bliższą więź nim dojdzie między nimi do kontaktów seksualnych. Jeśli nie jesteś pewny, czy jest to forma relacji, która będzie Ci odpowiadała to najprostszym rozwiązaniem jest założenie konta na jednym z portali i przekonanie się. 

O czym należy pamiętać?

Seks na jedną noc może być świetną zabawą, pod warunkiem, że obie strony będą tego chciały. Zarówno mężczyzna, jak i kobieta może zmienić zdanie i przerwać spotkanie w dowolnym momencie. Nie warto zmuszać się ani wstydzić wyrazić swoje obawy. Seks jest formą przyjemnego spędzania czasu, nie powinien być stresujący ani przytłaczający. 

Drugą kwestią, o której warto nie zapominać jest zabezpieczanie się. Używanie prezerwatywy nie tylko chroni przed niechcianą ciążą, ale również przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Obawa przed zakażeniem może skutecznie zepsuć dobrą zabawę, dlatego warto przygotować się przed spotkaniem. 

10/10 - (3 głosów)