gdzie szukać dziewczyny na jedną noc

Gdzie szukać dziewczyny na jedną noc?

Szukanie dziewczyny na jedną noc może być spowodowane wieloma różnymi czynnikami. Niektórzy mężczyźni nie chcą się angażować w związki, nie mają na nie czasu lub nie znaleźli odpowiedniej partnerki. Powodów może być wiele i nikt poza samym zainteresowanym nie musi ich znać. 

Seks przekłada się jednak na funkcjonowanie całego organizmu i nie misi mieć nic wspólnego z angażująca relacją. Współcześnie jesteśmy już o wiele bardziej świadomymi ludźmi i nikogo nie dziwi chęć zawarcia znajomości na jedną noc. Takim rozwiązaniem mogą być zainteresowane zarówno kobiety, jak i mężczyzny. 

Najlepsze portale randkowe

Erodate

Zarejestruj się za darmo do największego i najpopularniejszego portalu randkowego w Polsce. Przeglądaj profile setek tysięcy kobiet i umawiaj się bez limitu.

Zarejestruj się

9.7 / 10

flirtr logo

Flirt

Idealny, darmowy portal randkowy dla osób szukających spotkań bez zobowiązań. Portal randkowy Flirt posiada największy odsetek kobiet umawiających się na spotkanie bez zobowiązań.

Zarejestruj się

9.4 / 10

idates logo

iDates

Najlepszy i darmowy portal randkowy, jeśli chcesz poznać kobietę do stałego związku i nie szukasz jednorazowych przygód.

Zarejestruj się

9.1 / 10

pieprzyc logo

Pieprzyć

Darmowy portal randkowy, który służy do umawiania się na seks randki, bez zobowiązań i całkowicie za darmo.

Zarejestruj się

8.6 / 10

be naughty logo

Be-Naughty

Portal, na którym znajdziesz kobietę do stałego związku jak i jednorazowej przygody. Bardzo zróżnicowani użytkownicy - znajdziesz dla siebie idealną osobę.

Zarejestruj się

8.3 / 10

Niezobowiązujące spotkania to doskonałe rozwiązanie dla każdego zapracowanego mężczyzny, który nie jest gotowy lub nie ma ochoty angażować się na razie w poważniejsze relacje. Warto od początku ustalić czego dotyczą spotkania i uniknąć niepotrzebnego „robienia nadziei” drugiej stronie. 

Gdzie szukać dziewczyny na jedną noc? 

Gdzie znaleźć dziewczyny na jedną noc? Z pewnością jednymi z pierwszych miejsc, które przychodzą do głowy są bary i kluby. Są to miejsca, które skupiają wiele osób, które lubią zabawę i akurat mają wolny wieczór. Nie są to jednak najlepsze wybory, jeśli szukasz dziewczyny na jedną noc

Zarówno bary, jak i kluby to miejsca do których chodzą nie tylko singielki, ale również dziewczyny zaangażowane w związki monogamiczne. Mogą nie czuć się komfortowo, gdy zaproponujesz znajomość na jedną noc. Również nie każda singielka jest zainteresowana takim rozwiązaniem. 

Wyjście do klubu/baru nie tylko jest pracochłonne, obarczone ryzykiem nie znalezienia chętnej dziewczyny na jedną noc, ale również kosztowne (do większości klubów jest płatne wejście, a i alkohol w klubach nie należy do najtańszych) 

Dlaczego portale randkowe są dobrym rozwiązaniem? 

Spełnianie swoich potrzeb seksualnych jest całkiem naturalne, dlatego powstały portale randkowe, przeznaczone do znalezienia mężczyzny lub kobiety na noc. Zapewniają one pełną anonimowość i tworzą bezpieczną przestrzeń, w której można bezpośrednio wyrazić swoje oczekiwania względem spotkania.

Przeznaczenie tego typu portali randkowych jest jasne, dzięki czemu nie trzeba krępować się pytaniem dotyczącym seksu bez zobowiązań. Nawiązywać znajomości można z własnego domu i nie wymaga to dodatkowych środków (jak wejściówka do klubu lub piwo w barze). 

Oprócz dobrze widocznych zdjęć użytkowników możesz natrafić również na opisy i przybliżoną lokalizację. To znacznie ułatwia znalezienie idealnej kobiety na noc. Portale randkowe zapewniają pełną anonimowość, a jeśli stracisz zainteresowanie tego typu spotkaniami to bez problemu usuniesz konto. 

Zawieranie znajomości przez Internet jest znacznie proste i obarczone mniejszym ryzykiem odrzucenia. Nie tylko klarownie możecie ustalić czego oczekujecie od spotkania, wyrazić swoje fantazje i wybrać dogodny termin, ale również umówić się spontanicznie, tego samego wieczoru, w którym założysz konto.

To wygodna opcja dla każdego, kogo interesuje seks bez zobowiązań. Będąc zapracowanym i zabieganym człowiekiem trudno znaleźć czas na randki, podrywy i aktywne życie singla. Portale randkowe wychodzą naprzeciw, oferując o wiele więcej opcji niż wiele lat temu. Jest to stale rozwijający się rynek, z którego korzysta coraz więcej użytkowników.

Przeglądając profile masz okazję natrafić na kobietę, która nie tylko idealnie wpasuje się w twój gust wizualnie, ale również będzie miała podobne fantazje i ochotę na niezobowiązującą znajomość. Oczywiście, tego typu spotkania mogą przerodzić się również w coś poważniejszego i oboje was zaskoczyć. 

O czym należy pamiętać? 

Zabezpieczanie się podczas stosunku seksualnego jest oczywistym must-have. Nie tylko ze względu na niechcianą ciąże, ale również z obawy przed chorobami przenoszonymi drogami płciowymi. Nie jest to przyjemna sprawa, często również wiąże się to z nieprzyjemnymi dolegliwościami i ryzykiem przekazania dalej. Aby uniknąć nieprzyjemnych wrażeń należy pamiętać o prezerwatywie i unikać szaleństw w postaci ‚zdejmę tylko na chwilę’.

Podczas każdego etapu spotkania oboje możecie się rozmyślić i zrezygnować z posuwania się dalej. Nawet jeśli wasze rozmowy wprost dotyczyły tego, co zrobicie w nocy to oboje macie prawo zmienić zdanie. Istnieje wiele czynników, które wpływają na podniecenie i czasem po prostu można go nie odczuć lub nie czuć się na tyle komfortowo psychicznie.

Nie naciskaj na dziewczynę i uszanuj jej decyzję, nawet jeśli podejmie ją w najmniej komfortowym dla ciebie momencie. Mężczyzna również nie powinien się do niczego zmuszać, więc jeśli poczujesz się niepewnie lub przejdzie ci ochota na seks to nie wstydź się wyrazić tego głośno. Znajomość na jedną noc powinna być komfortową i dobrą zabawą dla obu stron. Zmuszanie się i czekanie na koniec mija się z celem.

9.2/10 - (30 głosów)